Z médií

Tisková zpráva Miroslavy Němcové k výsledkům 1. kola senátních voleb

3. října 2020 / tisková zpráva

Po sečtení výsledků prvního kola senátních voleb v okrsku č. 27 (Praha1, 7 a část Prahy 2, 5, a 6) bych chtěla nejprve poděkovat všem občanům za jejich účast ve volbách. Velmi si vážím hlasů, které jsem získala. Těší mě velká podpora a chci všechny poprosit o účast i ve druhém kole těchto senátních voleb. Uskuteční se za týden, v pátek 9. října a v sobotu 10. října. Teprve tam padne rozhodnutí. Děkuji ODS, TOP 09, hnutí STAN a Liberálně ekologické straně za dosavadní velikou pomoc a podporu. Dohody těchto politických subjektů si velmi vážím, motivovala mě ke kandidatuře i  během kampaně a motivuje mě silně i do druhého kola voleb. Děkuji kandidátům, kteří do druhého kola nepostoupili, za férovou kampaň. Věřím, že takové soupeření může přispět k lepšímu porozumění mezi občany i politiky a také k lepší politické kultuře v České republice. Děkuji rodině, přátelům a blízkým spolupracovníkům za všestrannou pomoc. Miroslava Němcová

Po sečtení výsledků prvního kola senátních voleb v okrsku č. 27 (Praha1, 7 a část Prahy 2, 5, a 6) bych chtěla nejprve poděkovat všem občanům za jejich účast ve volbách.

Velmi si vážím hlasů, které jsem získala. Těší mě velká podpora a chci všechny poprosit o účast i ve druhém kole těchto senátních voleb. Uskuteční se za týden, v pátek 9. října a v sobotu 10. října. Teprve tam padne rozhodnutí.

Děkuji ODS, TOP 09, hnutí STAN a Liberálně ekologické straně za dosavadní velikou pomoc a podporu. Dohody těchto politických subjektů si velmi vážím, motivovala mě ke kandidatuře i  během kampaně a motivuje mě silně i do druhého kola voleb.

Děkuji kandidátům, kteří do druhého kola nepostoupili, za férovou kampaň. Věřím, že takové soupeření může přispět k lepšímu porozumění mezi občany i politiky a také k lepší politické kultuře v České republice.

Děkuji rodině, přátelům a blízkým spolupracovníkům za všestrannou pomoc.

Miroslava Němcová

štítky: